Публікація

Успішні історії мережі громадських приймалень УГСПЛ в 2016-2017 роках. 2-ге видання

Збірка успішних історій мережі громадських приймалень УГСПЛ – це опис справ, які підтримувалися юристами громадських приймалень в 2016-2017 роках та стосуються захисту таких прав та свобод як право на справедливий суд, свобода пересування, право власності, виконання військового обов´язку, право на життя, право на соціальне забезпечення, захист прав дитини, право на доступ до інформації. Слід зазначити що дана публікація відображає лише невеличку частину роботи правової мережі.

Завданням цього видання є необхідність не тільки розказати людям, чим займаються правозахисники, але й донести складні питання доступною мовою. Ми вибирали найцікавіші та найтиповіші справи, з якими до приймалень зверталися  люди.

Збірка успішних історій  мережі громадських приймалень УГСПЛ допомагає людям зрозуміти важливість захисту своїх прав і побачити перспективу таких дій. Звісно, це потребує величезних зусиль, але поточне видання показує, що так потрібно робити, бо це – доступний шлях впливу кожного громадянина на правову ситуацію в країні.

Зі збіркою можна ознайомитись тут.

Повний текст саммарі українською.

Саммарі англійською.

Контактні дані мережі громадських приймалень УГСПЛ, до якої можна звернутись за допомогою, доступні за цим посиланням /advice-centres/; контакти державних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна знайти за цією адресою:  http://legalaid.gov.ua/ua/local-centres.

Робота мережі приймалень УГСПЛ в 2016-17 роках здійснювалось за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми «Права людини в дії», Посольства Швеції в Україні в рамках проекту з інституційної розбудови УГСПЛ та Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ в рамках програми «Права людини понад усе».

Дана публікація стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через USAID в рамках проекту «Права людини в дії», який виконується УГСПЛ. Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID або Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.
Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: