Публікація

Правова позиція ГО «Український інститут з прав людини» щодо застосування положень частини четвертої статті 95 КПК України

До вашої уваги ПРАВОВА ПОЗИЦІЯ (Amicus curiae) від ГО «Український інститут з прав людини» щодо застосування положень частини четвертої статті 95 Кримінального процесуального кодексу України.

Сьогодні на розгляді Верховного Суду України перебуває справа, у якій піднімається правове питання допустимості показань особи, які вона давала в ході слідчого експерименту під час досудового розслідування.  Приймаючи до уваги важливість питання УГСПЛ підготувала та вже надіслала свою правову позицію до Верховного Суду України.

Оприлюднена стаття та коментар на цю тему знаходяться за посиланням.

Зараз ми пропонуємо до вашої уваги правову позицію від ГО «Український інститут з прав людини» щодо застосування положень частини четвертої статті 95 КПК України.

Amicus curiae від ГО «Український інститут з прав людини» знаходиться за посиланням.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Сергій Мовчан (УГСПЛ): «Ми вчергове бачимо орієнтованість Управлінь Пенсійного фонду України на економію коштів, а не на виконання своїх прямих обов’язків»

До громадської приймальні УГСПЛ в м. Києві звернувся військовий пенсіонер, якому Управління ПФУ відмовляло у...

15 Липня 2020

Олександра Горчинська («Новое Время»): «Зараз важливо відходити від відокремлення ЛГБТКІ як окремої частини суспільства і показувати їх як середньостатистичних громадян»

Про складність соціальної тематики для ЗМІ та протидію дискримінації вразливих груп населення України розмовляємо зі...

09 Липня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: