Публікація

Другу Конференцію УГСПЛ присвячену боротьбі з дискримінацією вразливих груп населення в України перенесено на літо 2020

5 березня 2020 року, в місті Київ відбулася перша Конференція громадських організацій під назвою «Дискримінація вразливих груп населення в Україні: державна політика і громадська думка». Вона мала бути першою з серії громадських обговорень щодо дискримінації вразливих груп населення в Україні. Друга Конференція мала відбутися 6 квітня 2020 року і є на сьогодні перенесеною у зв’язку з загальнонаціональним карантином.

Оргкомітет Конференції просить усіх спікерів двох наступних громадських обговорень бути з нами на зв’язку.

У разі виникнення питань просимо звертатися до контактної особи – Максима Петрова (095 483 48 45, m.petrov@helsinki.org.ua).

Серію Конференцій започаткувала Українська Гельсінська спілка з прав людини разом із Норвезькою радою у справах біженців, Центром «Соціальна дія», БО «Легалайф-Україна» та МФ «Відродження».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Громадські монітори допомагають розробити важливі програми для громад Донецької та Луганської областей та налагодити діалог громадськості зі владою

У 13 громадах Донецької та Луганської області запрацювали комунікаційні платформи, які об’єднали представників громадських організацій,...

20 Вересня 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: