Публікація

Відео: основи міжнародного гуманітарного права

Як втримати людяність під час війни?

Збройний конфлікт на сході України, окупація та анексія Криму актуалізував запит на знання з міжнародного гуманітарного права для представників різних професійних груп та населення загалом. Близько 150 років тому була прийнята перша Женевська конвенція про поліпшення участі хворих і поранених в діючих арміях. Вона закріпила в міжнародному праві ідею необхідності не відступати від законів людяності навіть під час війни. Це обов’язковий закон, заснований необхідності встановлювати певні правила, якщо ми не хочемо допустити переростання війн в неприкрите варварство. Базові норми міжнародного гуманітарного права в фокусі захисту мирного населення ми спробували фіналізувати в наших просвітницьких матеріалах.

Розробка ролику: Т. Короткий, Н. Хендель. Дизайн: М. Афанасьев 

Цей відеоролик став можливим завдяки наступним ініціативам, які впроваджуються Українською Гельсінською спілкою з прав людини: проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Права людини в дії” та проекту “Права людини понад усе” за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, в рамках Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”.
 
Відповідальність за несе УГСПЛ та автори, і він не обов’язково відображає погляди USAID та уряду Сполучених Штатів, Міністерства міжнародних справ Канади та уряду Канади.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: