Публікація

Кіборги звернулися до своїх побратимів із закликом оздоровлюватись

Правозахисники Черкас, Чернігова та Ужгорода продовжують впроваджувати зміни, які покращують отримання гарантованих державою медичних послуг учасниками АТО та їхніми родинами. Робота відбувається у межах плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Три громадські організації, на базі яких діють громадські приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини – ГО «Черкаський правозахисний центр», ГО «МАRT» та ГО «Закарпатська громада» – об’єднали свої зусилля у спільний проект і вирішили діяти мережею. Мета проекту – покращити рівень забезпечення гарантованих пільгових медичних послуг для учасників бойових дій та членів їхніх сімей у містах Ужгород, Чернігів та Черкаси шляхом проведення інформаційної кампанії.

У рамках проекту організатори інформаційної кампанії оприлюднили соціальний ролик, в якому учасники АТО звернулися до своїх побратимів, ветеранської спільноти, із закликом пройти медичне обстеження та користуватися медичними послугами, що гарантовані державою. Головна ідея полягає у доступному донесені інформації щодо потреби оздоровлюватись. Правозахисники висловлюють думку, що дане відео приверне увагу військових по всій Україні до теми власного здоров’я.

Відеосюжет був відзнятий за участю трьох «кіборгів» – захисників Донецького аеропорту. Усвідомлюючи потребу донести необхідну інформацію, учасники бойових дій без заперечень погодились на зйомку у сюжеті. Унікальні перші секунди боротьби задокументовані власноруч військовими.

«Твоє здоров’я є найголовнішою цінністю для твоєї родини… Знай свої права та навчи ними користуватися своїх побратимів», – йдеться у соціальній рекламі орієнтованій на учасників АТО та їхні родини.

Реалізацію міні-проекту «Доступність медичних послуг учасникам АТО та членам їх родин» здійснюють ГО «Черкаський правозахисний центр» у партнерстві з ГО «МАRT» та ГО «Закарпатська громада» в рамках проекту «Активні громадські дії на подолання гуманітарної кризи в Україні», що реалізує Громадська спілка «Освітній дім прав людини в Чернігові» при сприянні Національного фонду на підтримку демократії (NED).

Погляди розробників та виконавців міні-проекту не обов’язково збігаються з офіційною позицією Громадської спілки «Освітній дім прав людини в Чернігові» та Національного фонду на підтримку демократії (NED).

Прес-служба ГО «Закарпатська громада»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: