Публікація

Анастасія Мартиновська (УГСПЛ) про причини та умови звернення до Європейського суду

Минулого тижня канал UKRLIFE.TV провів марафон, присвячений дворіччю російської окупації Криму. У ряді експертів та громадських діячів, запрошених до студії, побувала Анастасія Мартиновська, юрист УГСПЛ. В ефірі UKRLIFE.TV вона розповіла про те як, у яких випадках та, взагалі, навіщо звертатись до Європейського суду з прав людини; на якого роду допомогу можна чекати від Європейського суду в разі виплати компенсацій за майно, втрачене в зоні АТО; а також про те, які нюанси можуть вплинути на прийняття та розгляд скарг, поданих до ЄППЛ.

Фото: hromadskeradio.org

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Про кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за відсутності обвинувачених розповів суддя Верховного Суду Микола Мазур.

Темою дев’ятого вебінару з присвячених різним аспектам перехідного правосуддя та міжнародного права стала пробелматика кримінального...

24 Травня 2020

Вебінар “Кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за процедурою in absentia: сучасний стан і перспективи вдосконалення”

«Суд приходить до висновку про доведеність «поза розумним сумнівом» вини ОСОБА_3 і ОСОБА_4 у вчиненні...

19 Травня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: