Вакансія: координатор(-ка) освітніх проєктів
Українська Гельсінська спілка з прав людини оголошує конкурс на посаду координатора(-ки) освітніх проєктів, який/яка відповідатиме за розробку та реалізацію освітніх заходів для різних цільових груп.
Ключові завдання:
- Координація та логістика заходів: планування, організація, супровід, комунікація з учасниками та аналіз ефективності;
- Технічний супровід навчання – створення ZOOM посилань, технічний супровід онлайн навчання, підготовка записів, супровід онлайн-трансляцій;
- Участь у підготовці звітів та іншої документації для зовнішньої комунікації і внутрішніх користувачів;
- Ефективне ведення комунікації з партнерами, контрагентами, бенефіціарами;
- Організація та проведення заходів у межах програми;
- Участь в оформленні інформаційних, освітніх та просвітницьких матеріалів, прес-релізів, коментарів для ЗМІ, комунікація з журналістами
- Участь у плануванні навчальних заходів, складанні бюджету навчання та логістики;
- Участь у розробці візуальних матеріалів, звітів щодо роботи освітнього напрямку організації.
Кваліфікаційні вимоги:
- вища освіта (бажано у сфері гуманітарних наук);
- не менше 3-х років досвіду громадської та/або проектної діяльності
- досвід організації заходів, а також розробки та реалізації навчальних програм різного рівня складності;
- вміння логічно, послідовно й аргументовано викладати свої думки (в письмовому вигляді) та робити усні доповіді та презентації;
- високій рівень відповідальності, обов’язковості;
- самоорганізація;
- стресостійкість, врівноваженість;
- вміння встановлювати чіткі, реальні, досяжні групові чи індивідуальні цілі та пріоритети, працювати на результат;
- вільне володіння українською мовою.
Пріоритет надається кандидат(к)ам, які:
- обізнані щодо тематики прав людини, міжнародного гуманітарного права (зокрема, в умовах збройного конфлікту та окупації);
- мають досвід з освіти дорослих/тренерської діяльності.
Очікуваний час початку роботи: січень 2024 року
Координатор(-ка) освітніх проєктів буде в першу чергу залучений(-на) до реалізації Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії», що виконується УГСПЛ з 2014 по 2024 рр.
Зацікавлені кандидати мають надіслати резюме та мотиваційний лист до 28 грудня 2023 року на адресу [email protected]. У темі листа треба зазначити «Координатор (-ка) освітніх проєктів», в тілі листа вказати очікуваний розмір фінансової винагороди.
Кандидати, які увійдуть до короткого списку, будуть повідомлені про результати відбору та запрошені до інтерв’ю. Кожен/кожна з кандидатів/кандидаток буде проінформований про результати відбору у письмовій формі.
Українська Гельсінська спілка з прав людини є асоціацією з 29 правозахисних організацій, які працюють у галузі захисту прав та основних свобод людини. Кадрова політика Спілки ґрунтується на принципі недискримінації, забезпечуючи рівні можливості для кандидатів та кандидаток незалежно від раси, кольору шкіри, релігійних, політичних або інших переконань, статі, віку, етнічного та соціального походження, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, громадянства, сімейного та майнового стану, місця проживання, а також мовних або інших ознак в процесі прийняття рішення щодо прийому на роботу або кар’єрного росту. Більш детальну інформацію про діяльність Спілки див. на сайті www.helsinki.org.ua.
Програма USAID «Права людини в дії» має за мету посилення відповідальності за порушення прав людини та воєнні злочини, що виникають внаслідок повномасштабної агресії Росії проти України, конфлікту на Сході України та незаконної тимчасової окупації Криму, а також закладання фундаменту для сталого миру та соціальної єдності. Завданнями Програми є (1) розширення та посилення моніторингу дотримання та просування прав людини; (2) посилення участі у стратегічних судових справах; (3) вдосконалення та розширення роботи з підвищення правової обізнаності та посилення спроможності громадян; (4) відновлення порушених прав та справедливості для жертв катувань та збройного конфлікту.
У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.