Публікація

Громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини» оголошує конкурс на отримання пропозицій (оновлено)

ОГОЛОШЕННЯ

конкурсу пропозицій

Увага! Оновлення.

Громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини» інформує учасників  конкурсу на проведення робіт з благоустрою території навколо власного житлового будинку Громадської  спілки «Освітній дім з прав людини в Чернігові» щодо перенесення рішення тендерного комітету замовника з 7 листопада на 15 листопада.

Громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини» (далі по тексту Замовник) оголошує конкурс пропозицій на проведення робіт з благоустрою території навколо власного житлового будинку Громадської спілки «Освітній дім з прав людини в Чернігові» з використанням обладнання та матеріалів постачальника. Будівля розташована за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, с. Количівка, пров. Луговий, 1Г. Торги проводяться в рамках проекту № 2006-00484.04 в напрямку матеріально-технічного оснащення Громадської спілки «Освітній дім прав людини у Чернігові, що фінансується Фондом Чарльза Стюарта Мотта (Mott Foundation)
Зацікавлені постачальники мають подати:
1. Лист зацікавленості.
2. Цінові пропозиції.
3. Технічну записку.
4. Копії реєстраційних документів, що засвідчують право на здійснення підприємницької діяльності.

Термін подання пропозицій – до 27 жовтня 2016 року до 23.59 за київським часом. Заявки, подані після спливу терміну не передаються до розгляду тендерному комітету.

Рішення тендерного комітету Замовника буде прийнято до 7 листопада 2016 р. Про прийняте рішення будуть повідомлені усі організації, що своєчасно надіслали свої пропозиції.
Всю необхідну інформацію про вимоги можна знайти чи отримати у додатку до цього листа або на сайті . Питання, пов’язані з цим тендером, розглядаються, лише якщо вони направлені на електронну адресу: tenders.ugspl@gmail.com.
Тендерні пропозиції приймаються за електронною адресою tenders.ugspl@gmail.com.
В темі листа мають бути вказані EQ_MOTT_2015 та скорочена назва організації, що подає заявку.

Бажаємо успіху та чекаємо на Ваші пропозиції. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Запит на пропозиції.

Технічна записка.

З повагою,
Аркадій Бущенко
Виконавчий директор
ГС «Українська Гельсінська спілка з прав людини»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування