Публікація

CКАСОВАНО! УГСПЛ запрошує компанії до участі у тендері на постачання конференц-послуг у 2018 році

Увага! Повідомляємо, що тендер скасовано

Українська Гельсінська спілка з прав людини запрошує компанії до співробітництва

Для участі у тендері зацікавлені компанії повинні мати і подати наступне:

1. Лист зацікавленості, який повинен містити назву компанії, адресу і контактну інформацію.

2. Копії реєстраційних документів.

3. Перелік готелів та інших баз проведення заходів у Києві (лише 3 та 4 зірки), в яких компанія має знижки на проживання та харчування учасників, оренду конференц-залів та обладнання. Зазначити діючі знижки від стандартних тарифів вказаних готелів.

4. Перелік готелів та інших баз проведення заходів в інших містах країни (лише 3 та 4 зірки), в яких компанія має на проживання та харчування учасників, оренду конференц-залів та обладнання. Зазначити діючі знижки від стандартних тарифів вказаних готелів.

5. Інформацію про можливість постачання товарів/послуг без ПДВ у випадках проведення розрахунків в рамках надання УГСПЛ технічної допомоги з боку урядів інших країн.

6. Інформацію про такі умови оплати, як часткова передоплата та оплата за фактом.

 Документи просимо направляти у письмовій формі за електронною адресою: tenders@helsinki.org.ua. Тема листа обов’язково має містити слова «Конференц-послуги 2018»  та назву організації, що подає заявку.

Термін подання пропозицій – 25 грудня 2017 р. до 23.59 за київським часом. Заявки, подані після спливу терміну, не передаються до розгляду тендерному комітету. Рішення тендерного комітету УГСПЛ буде прийнято до 28 грудня 2017 р. Про прийняте рішення будуть повідомлені усі компанії, що своєчасно надіслали свої пропозиції до УГСПЛ.

Питання, пов’язані з цим тендером, розглядаються, лише якщо вони направлені за електронною адресою: tenders@helsinki.org.ua. 

фото: Gideon Geldenhuys (freeimages.com)

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: