Публікація

Як здійснюється нарахування вартості комунальних послуг у випадку коли споживач здійснює зміни в технічному паспорті житлового приміщення та запізнюється зі строками їх подання?

Споживач наших послуг по опаленню приніс з запізненням зміни у технічному паспорті його квартири. З якого періоду необхідно внести нове нарахування? Дякую

Відповідь
Відповідно до п. 8 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630, послуги надаються споживачеві згідно з договором, що оформляється на основі типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (далі – договір).

З огляду на те, що Споживач має право на внесення за погодженням з виконавцем у договір змін, що впливають на розмір плати за послуги (підпункт 8 пункту 29 Правил), то і будь-які перерахунки можуть бути здійснені лише після внесення змін у Договір.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування