Публікація

Відселення співмешканця через вчинення ним насильницьких дій

написали 5 заяв у милицию прото що душив бив и..т схотили подати на суд ивписати с хати пишли до адвоката по заявку а вин таку заяву не може видати бо краже що це нижний син а приписали Рик тому. Що нам робити? як його виписати и вигнати схати воин неявляэться власником хати JPG,PNG,GIF,BMP,DOC,TXT,PDF,XLS,ZIP,RAR

Відповідь
Згідно ст.391 Цивільного кодексу України, власник майна має право вимагати усунення перешкод у здійсненні ним права користування та розпорядження своїм майном. Також власник майна має право брати з мешканця плату за проживання у нього в квартирі на підставі ст.162 Житлового кодексу.
Згідно з нормами Житлового кодексу примусове виселення члена сім&#146ї власника житла без надання йому іншого помещеніявозможно тільки у випадку, передбаченому ч.1 ст.116. А саме, якщо такий член сім&#146ї систематично руйнує чи псує житлове приміщення (майно), або використовує його не за призначенням, або систематичним порушенням правил спільного проживання робить неможливим для інших проживання з ним в одній квартирі чи в одному будинку, а заходи запобігання і громадського впливу виявилися безрезультатними.
Оскільки на сьогоднішній день суди неохоче виносять рішення про таке примусове виселення, важливо заздалегідь зібрати максимум доказів, що будуть свідчити про неможливість спільного проживання з такою людиною. Також слід враховувати і судову практику при вирішенні питань про виселення.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування