Публікація

Відмова у наданні необхідних житлово-комунальних послуг

В кооператив що обслуговує центральний водогін,до якого була приеднана моя оселя,був надіслан запит згідно З-ну “Про доступ до публічной інформаціЇ” і “Звернення громадян” про надання зразка договору про водопостачання, і прайс тарифів на послуги кооператива…так як я придбав вищезазначену оселю і договір про надання водопостачання був складений з попереднім власником…але мені було відмовлено в цій інформації і відключено мою оселю від водопостачання без попередження..Звертався в сільраду, обласну і райадміністрацію, міліцію, прокуратуру, антимонопольний комітет, в управління водних ресурсів але нічим допомогти вони не можуть…що мені робити?…в зазначеній оселі проживає дитина війни після інсульта…інших джерел води в мене не має…куди звертатись?

Відповідь
1. Щодо відмови від надання інформації, то відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» Ви маєте право оскаржити відмову в задоволенні запиту на інформацію. Рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України. Таким чином, щодо питання з запитом рекомендую Вам звернутися з позовом до адміністративного суду.
2. Згідно з статті 48 Конституції України кожен має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім&#146ї. Відповідно до статті 21 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» виконавець житлово-комунальних послуг (в даному випадку кооператив) зобов’язаний забезпечувати своєчасність та відповідну якість житлово-комунальних послуг згідно із законодавством. За поновленням порушених прав можна також звертатися до суду.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування