Публікація

Умови роботи за сумісництвом

я вчитель образотворчого мистецтва основне місце роботи ЗОШ маю пів ставки, за сумісництвом ДШМ директор школи мистецтв каже що я не маю права мати більше як 6 годин на тижень якщо основне місце роботи в освітній сфері а не в культурній. на скільки годин я маю право за сумісництвом???

Відповідь
Відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій N 43 від 28.06.93 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 червня 1993 р. за N 76, а саме згідно пункт 11 додатку до нього, ваша робота не є роботою за сумісництвом, а отже немає ніяких обмежень щодо кількості годин праці.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування