Публікація

Умови працевлаштування педагогів

Доброго дня! Я стедент 4-го курсу педагогічного університету, чи маю я право піти працювати в школу? Яким нормативним документом при цьому користуватись? Дякую!

Відповідь
Згідно ст. 54 Закону України “Про освіту” педагогічною діяльністю можуть займатися особи з високими моральними якостями, які мають відповідну освіту, професійно-практичну підготовку, фізичний стан яких дозволяє виконувати службові обов&#146язки. Також відповідно до ст.24 ЗУ “Про загальну середню освіту” педагогічним працівником повинна бути особа з високими моральними якостями, яка має відповідну педагогічну освіту, належний рівень професійної підготовки, здійснює педагогічну діяльність, забезпечує результативність та якість своєї роботи, фізичний та психічний стан здоров&#146я якої дозволяє виконувати професійні обов&#146язки в навчальних закладах системи загальної середньої освіти.

Законом України “Про загальну середню освіту” (ч.1 ст. 24) та Законом України “Про дошкільну освіту” (ч.1 ст. 30) визначено, що педагогічний працівник повинен мати відповідну педагогічну освіту. Тобто Ви повинні отримати диплом бакалавра, що дасть Вам можливість викладати у школі за спеціальністю.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування