Публікація

Щодо зберігання архівних документів

я оформляю льготную пенсию в 50 лет(у меня ребенок-инвалид).Мне нужна справка из ЖЭКа, подтверждающая,что ребенок жил со мной до 6-летнего возраста. В паспортном столе ЖЭКа в выдаче справки мне отказали,мотивируя тем,что за 1991год у них нет документации и архивов тоже нет.Куда же мне обратиться, чтобы подтвердить совместное проживание и неужели у нас в стране не хранятся такие документы?

Відповідь
Основні питання архівної справи регулює закон України “Про Національний архівний фонд та архівні установи”, стаття 31 якого передбачає передачу в установленому порядку архівних документів комунальних підприємств до державних архівних установ.
Для початку встановлення наявності та місцезнаходження необхідної вам інформації пропонуємо звернутись до регіональної державної архівної установи.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування