Публікація

Щодо виплати аліментів на повнолітніх дітей

У мене дитина-інвалід (Тяжка розумова відсталість та епілепсія),я сижу з ним дома по догляду ,з чоловіком розведені і зараз отримую від нього аліменти, які він висилає сам через почту,чи маю я право отримувати і надалі аліменти після 18років?

Відповідь
Відповідно до статті 198 Сімейного кодексу України батьки зобов’язані утримувати своїх повнолітніх непрацездатних дочку, сина, які потребують матеріальної допомоги, якщо вони можуть таку матеріальну допомогу надавати. Відповідно до статті 200 Сімейного кодексу України розмір аліментів встановлює суд.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування