Публікація

Щодо строку звернення до ВСУ

Разъясните, как понимать ст 356 ЦПК “заява про перегляд подається протягом трьох місяців з дня ухвалення судового рішення, щодо якого подано заяву про перегляд, але не пізніше одного року з дня хвалення цього рішення”. Если ухвала ВССУ от 15.11.2012, то я пропустила срок на подачу заявления в ВСУ про пересмотр ?

Відповідь
Відповідно до ч. 1 ст. 356 ЦПК України, заява про перегляд судових рішень подається протягом трьох місяців з дня ухвалення судового рішення, щодо якого подано заяву про перегляд (у Вашому випадку – ухвала ВССУ от 15.11.2012), або з дня ухвалення судового рішення, на яке здійснюється посилання, на підтвердження підстав, установлених пунктом 1 частини першої статті 355 цього Кодексу, якщо воно ухвалено пізніше, але не пізніше одного року з дня ухвалення судового рішення, про перегляд якого подається заява.
Отже, Заявник міг звернутися до ВСУ до 15.02.2013, або якщо після 15.02.13 року буде ухвалено судове рішення, в якому неоднаково будуть застосовані норми матеріального права до тотожних правовідносин, і дане судове рішення буде аналогічне рішенню Заявника, – до 15.11.2013.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування