Публікація

Щодо права медичного працівника на безоплатне користування житлом із опаленням та освітленням

Добрий день. Питання: відповідно до законодавства України мати користується пільгами при оплаті комунальних послуг як медичний працівник (нині вже пенсіонер), що проживає у селищі міського типу. Проте зараз вона пішла на роботу за договором трудового підряду НЕ в медичній сфері і одночасно отримує пенсію за вислугою років у медичній сфері. Чи втратить вона пільги як медик-пенсіонер? Дякую.

Відповідь
Відповідно до ст.77 “Основ законодавства України про охорону здоров’я”, пільги на безоплатне користування житлом із опаленням та освітленням надаються, в тому числі, пенсіонерам, за умови, якщо середньомісячний сукупнийй доход сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищую величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу. Максимальний розмір доходу, до якогo до якогo застосовується податкова соціальна пільга у 2013 рoці = 1610 грн. Отже, якщо дохід сім’ї більший за цю суму, то пільги з оплати комунальних послуг не зберігаються.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування