Публікація

Щодо невплати заробітної плати

Розрахункові за серпень та заробітну плату за липень не виплатили в повному обсязі до 14112013 Чи можна подавати заяву про заборгованість згідно ст 117?

Відповідь
Питання законодавчого регулювання оплати праці, і, зокрема, термінів її виплати, регламентуються КЗпП ст. 115,116, 117 КЗпП і ст. 24 Законом про оплату праці. Виплата заробітної плати працівникам здійснюється в терміни, встановлені колективним договором, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів (стаття 115 КЗпП, стаття 24 Закону про оплату праці). Крім того, якщо виплата зарплати затримується на один і більше календарних місяців, роботодавець зобов&#146язаний нарахувати та виплатити працівникам компенсацію втрати частини заробітної плати.

Звичайно ви можете подавати позовну заяву, при цьому термін позовної давності не встановлюється.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування