Публікація

Щодо атестації педагогічних працівників

В 1994 році я закінчила університет за спеціальністю “Математика” і отримала кваліфікацію “Вчитель математики, інформатики та ОТ”. Викладаю в школі тільки інформатику. Чи потрібно, згідно нового положення, для чергової атестації проходити курси з математики? Годин математики я не маю.

Відповідь
Відповідно до п. 3.25 Типового положення про атестацію педагогічних працівників Наказ МОН № 930 від 06.10.10 року вчителі та викладачі, які мають педагогічне навантаження з кількох предметів, атестуються з того предмета, який викладають за спеціальністю. У цьому випадку присвоєна кваліфікаційна категорія поширюється на все педагогічне навантаження. Необхідною умовою при цьому є підвищення кваліфікації з предметів інваріантної складової змісту загальної середньої освіти.
Відповідно до п. 3.20 Типового положення та Методичних рекомендацій по проведенню атестації педагогічних працівників із змінами до вчителів, які атестуватимуться, починаючи з 2012 року застосовується норма щодо підвищення кваліфікації з усіх предметів, які ними викладаються
Тобто, якщо вчитель, який викладає інформатику, хоче також викладати або вже викладає математику та фізику (предмети інваріативної складової) та проходить атестацію після 2012 року повинен атестуватися окремо по кожному з предметів, які він викладає.
У зв`язку з вищевикладеним, якщо вчитель з кваліфікацією “Вчитель математики, інформатики та ОТ” викладає тільки інформатику, атестацію він повинен проходити тільки з предмету «інформатика».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування