Публікація

Питання юристу від sanyachek@mail.ru

Добрый день. Проживаю на оккупированной территории в г.Севастополь . По семейным обстоятельствам (ухаживаю за инвалидом) не мог перевестись в другой ВУЗ Украины и получил диплом специалиста выданный в Крыму РФ. Могу ли я обменять этот диплом на Украинский . ВуЗ где я учился был украинский и имел лицензию Украины до сентября 2016 года.

Відповідь юриста:

З даним питанням радимо Вам звернутись до Міністерства освіти і науки України.

На скільки нам відомо, обмін дипломів, виданих окупаційною адміністрацією Росії в АР Крим здійснювався для тих осіб, які закінчили навчання (випустилися) у 2014 році згідно Наказу МОН № 655 від 28.05.14 року «Про затвердження Порядку замовлення та видачі документів про вищу освіту державного зразка та додатків до них випускникам вищих навчальних закладів, розташованих на тимчасово окупованій території України, у 2014 році».

Можливо із врахуванням особливостей Вашої ситуації, а саме наявності у навчального закладу ліцензії МОН України терміном дії в межах Вашого періоду навчання та поважності причини, через яку Ви не мали можливості залишити без догляду особу з інвалідністю, існують якісь винятки із загального правила.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: