Публікація

Питання юристу від Митник Антон

Добрий день, я дитина з багатодітної сім’ї(6 дітей), я закінчив бакалавра і вступаю на магістратуру, мені 22 роки, чи маю я право на безкоштовне навчання?

Відповідь юриста:

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2016 році» № 1085 від 15 жовтня 2015 року особливих умов для вступу на магістратуру не передбачено. Згідно з пунктом 6 розділу ІІІ Прийом на основі ступеня бакалавра на навчання для здобуття ступеня магістра і освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста здійснюється за результатами фахових вступних випробувань.

За додатковою інформацією про пільги звертайтесь до навчального закладу, куди плануєте вступати.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування