Публікація

Питання юристу від gudkov88@mail.ua

Законое ли увольнение сотрудника овс в отпуске по уходу за ребенком?

Відповідь юриста:

За загальним правилом, яке міститься у ч. 3 ст. 40 КЗпП, звільнення під час перебування працівника у відпустці (у т.ч. і у відпустці по догляду за дитиною) не допускається з ініціативи власника.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування