Публікація

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг для багатодітної родини

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, куди неохідно звернутися багатодітній родині, щоб отримати пільги на оплату житлово-комунальних послуг?

Відповідь.
Питання отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг для багатодітної родини передбачено Законом України «Про охорону дитинства». Аналізуючи вказаний закон, можна зробити висновок, що пільги багатодітним родинам надаються за наявності документу, що підтверджує статус такої родини.
Так, у ст. 13 зазначено, що батькам і дітям з багатодітних сімей видаються відповідні посвідчення. Зразок посвідчення, порядок виготовлення і видачі посвідчень встановлено постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 р. № 209.
У згаданій постанові, зокрема, зазначено, що посвідчення видаються структурним підрозділом районної, районної у м. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчим органом міської ради одному з батьків за місцем його реєстрації протягом десяти днів після звернення та надання відповідних документів.
Таким чином, для отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг для багатодітної родини, одному з батьків необхідно звернутися до відповідного структурного підрозділу районної, районної у м. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської ради з метою отримання посвідчення багатодітної родини.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування