Публікація

Пільги багатодітної сім’ї на оплату комунальних послуг

Доброго Дня! Я батько, в нас з дружиною троє неповнолітніх дітей. Мешкаємо всі пятеро в квартирі загальною площею 52 м квадратних. Чи маємо ми право платити 50 % вартості комунальних послуг як багатодітна сімя, чи тільки в тому разі коли б ми жили в квартирі де на кожного члена припадає 21 м та 10 м квадратних плюс на всю сімю?

Відповідь
Згідно із статтею 1 Закону України № 2402-ІІІ від 26.04.01 “Про охорону дитинства” (далі – Закон) Ваша сім’я визначається багатодітною.
Відповідно до ст. 13 Закону ви маєте право на 50- відсоткову знижку плати за користування комунальними послугами незалежно від форми власності та площі житла в якому Ваша сім’я проживає, але знижка діє на площу, що не перевищує розмір вказаний в цій статті Закону. Враховуючи вищесказане Ви маєте право на цю державну пільгу.
У разі порушеного Вашого права на державну пільгу Ви маєте звернутись до державних органів,що здійснюють нагляд за додержанням законодавства у сфері охорони дитинства або до суду із позовом, щодо відновлення порушеного права.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування