Публікація

Незаконний майновий пай. Способи захисту прав

У мене проблема із житлом! Я проживаю у гуртожитку з 1986 року маю 6 дітей.Та через незаконне розпаювання ми можемо опинитись на вулиці.З 2006 року ідуть суди усе йшло добре майновий пай скасовано Верховним судом,а договір купівлі-продажу повернули на новий розгляд після того як у справу втрутилась Маркуш М.А.ЯКА ПРАЦЮЄ У конституційному суді.І після цього всі рішення залишили с силі але не на мою користь.Я незнаю що мені робити куди звертатись у кого просити захисту вирішити це беззаконня.Тому прошу БЛАГАЮ Вас ЯКЩО ВИ У ЗМОЗІ МЕНІ ДОПОМОГТИ будь ласка .Я не за себе пережива,а за дітей.Малим дітям 6років,1.2,2.3міс.Іншого житла я немаю!!!

“Відповідно до статті 14 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» учасники судового процесу та інші особи у випадках і порядку, встановлених процесуальним законом, мають право на апеляційне та касаційне оскарження судового рішення, а також на перегляд справи Верховним Судом України. Процесуальним законодавством України регулюється порядок оскарження в залежності від підвідомчості справи.

Також відповідно до статті 55 Конституції України кожен має право звертатися за захистом своїх прав до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. До того ж, існує право після використання всіх національних засобів правового захисту звертатися за захистом своїх прав і свобод до відповідних міжнародних судових установ чи до відповідних органів міжнародних організацій, членом або учасником яких є Україна.”

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: