Публікація

Летальні наслідки ДТП

здрастуйте. помогите пожалуста мой муж попав у дтп.он ехал на машыне 40 км.час и у бок машины выбежал мальчык неожыдан. мальчик получил сотрясение а так как у нас нет томографа ему скрили череп и мальчик умер через неделю. на дорози была не запланируваная остановка и водитель автобуса на суде сказал что мой муж не привишел скорость и автобус погруску не при немал. так как не доглят родителей мы не можем добыться что бы прокуратура ето розглянула они нас одно пичкають отговоркамы так еще на суде судя не хочет брать к сведеню показания детей какие были на мести дтп а родители погыбшого мальчика запугали малышей и суд с прокуратурой подкупили и дети поминяли показания в худшую сторону против мужа. мы потребовали что б судя свирила первые показания с показаниямы на суде а судя говорит что правдывые те показания что давались на суде и наше клопотаня отхылила. помогите пожалуста може такое делать суд и подскажите куда можна обратиться с прозьбою проверки нашогосуда по корупцие

Відповідь.
Відповідно до ч.1 ст. 242 Кримінального процесуального кодексу України (далі КПК) ви як сторона кримінального провадження маєте право надати клопотання до суду про проведення експертизи.
По-перше, вам необхідно подати клопотання про проведення судово-медичної експертизи і з’ясувати причино-наслідковий зв&#146язок смерті дитини та дорожньо-транспортної пригоди, оскільки смерть могла настати і внаслідок хірургічного втручання.
По-друге, якщо є в наявності, якщо не має то провести авто технічну експертизу, в даній експертизі повинно бути встановлено примірна швидкість автомобільного засобу та схема ДТП.
Суд не може надавати перевагу одним доказам над іншими, оскільки це порушує принцип об’єктивності та неупередженості( ч.6 ст. 22 КПК)
Щодо правдивості показань свідків, то суд може вирішити питання щодо допустимості доказів під час їх оцінки в нарадчій кімнаті під час ухвалення судового рішення відповідно до ст. 89КПК.
Також особи, які не досягли шістнадцятирічного віку, не несуть кримінальну відповідальність за відмову давати показання та завідомо неправдиві показання ( ст.226 КПК)
Ви можете зробити наступне при виявленні ознак порушення неупередженості та об’єктивності судді чи корупції:
– можете надати суду клопотання про відвід слідчого судді на підставі п.4 ч.1 ст. 75 КПК.
– можете написати скаргу до Вищої кваліфікаційної комісії суддів або до Вищої ради юстиції відповідно до ч.2 ст. 105 Закону України «Про судоустрій та статус суддів».
Скаргу про корупцію ви можете написати до районної прокуратури у вашому місті. Відповідно до п.1 ч.2 ст. 36 прокурор має право починати досудове розслідування за наявності підстав.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: