Публікація

Хто має право на неоформлену спадщину?

Добрий день.Мій брат загинув пів-року назад.Залишив після себе невеликий депозит і страхівку.Хто має право на спадщину в першу чергу якщо він не залишив заповіту.Брат розведений 3 роки і має дитину 7 років.Чи має право на гроші мати.

Відповідь
Відповідно до ст. 1261 ЦК України, у першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки.

Отже, мати та дитина мають право на спадщину померлого.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування