Публікація

Додаткова відпустка

Доброго дня.У мене щорічна відпустка 63дня, яка складається з основної та додаткової(нараховується за шкідливі умови праці). Працюю шахтарем. Чи мають право знімати дні з додаткової відпустки за те, що я був на лікарняному або в учбовій відпустці?

Відповідь
Відповідно до ст. 11 Закону України «Про відпустки» у разі тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку, щорічна відпустка повинна бути перенесена на інший період або продовжена. Перенесення або продовження невикористаної частини щорічної відпустки (у даному випадку 5 календарних днів) має оформлюватися відповідним наказом про перенесення або надання, тобто продовження, невикористаної частини щорічної відпустки у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю у період відпустки на підставі заяви працівника.
Положення про учбові відпустки регламентується ст. 13-15 «Закону України про відпустки».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування