Публікація

Чи впливає офіційне працевлаштування на дію посвідчення дитини з багатодітної сім’ї?

Я дитина з багатодітної сім’ї. Але мені вже виповнилось 18 років і зараз необхідно продовжити посвідчення (я навчаюсь в університеті), але крім того зараз я влаштовуюсь на роботу. Чи впливає те що я буду офіційно працювати на можливість продовження посвідчення?

Відповідь
Згідно зі ст. 1 Закону України “Про охорону дитинства”, багатодітна сім&#146я – сім&#146я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує. До складу багатодітної сім&#146ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, – до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Таким чином, в разі якщо навчаєтесь, Ви маєте право на продовження посвідчення до 23 років.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування