Публікація

Чи передбачені пільги для неповних сімей (смерть одного з батьків)?

якщо у дитини немає батька (він загинув 15 років тому). Дитину виховує мати, то у дитини є які небудь пільги з приводу вступу до вищого навчального закладу?

Відповідь
Для дітей з неповних сімей законодавством окремих пільг не передбачено. Але якщо батько був військовий або міліціонер та загинув під час виконання обов’язків, або був шахтарем чи чорнобильцем, то є пільги, про що зазначено в законах, а саме: зу “про підвищення престижності шахтарської праці” (ст. 6,7); зу “про соціальний і правовий захист військовослужбовців” (ст.13); зу “про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (ст. 30); зу “про міліцію”.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування