Публікація

Чи може бути призвано до війська особу з неповної сім’ї (смерть батька) за умов інвалідності матері?

Доброго дня мені в травні 2015 буде 18 років в мене помер батько мати інвалід 2 групи чи заберуть мене на строкову службу якщо я піклуюся про матір . Які документи потрибні щоб мене не забрали.

Відповідь
Відповідно до ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов&#146язані, зайняті постійним доглядом за особами, що його потребують, відповідно до законодавства України, в разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд.
Таким чином, ви не підлягатимете призову на військову службу під час мобілізації за умови надання документів, що будуть свідчити про те, що ви зайняті постійним доглядом за вашою матір’ю і відсутні інші особи, які можуть здійснювати такий догляд.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування