Навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право». Третє видання
Оновлений навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право» вже у доступі для використання!
Зміст посібника оновлено і доповнено відповідно до Програми курсу за вибором «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право» для 10-12 класів закладів загальної середньої освіти. (Рішенням експертної комісії з громадянської освіти та правознавства від 08 лютого 2024 року (протокол № 1) програма курсу отримала гриф «Схвалено для використання в освітньому процесі», який зареєстрований у Каталозі надання грифів навчальній літературі та навчальним програмам за № 4.0015-2024).
Над посібником працювала група експертів практиків – юристів-міжнародників з більш як двадцятирічним досвідом у викладанні та застосуванні міжнародного гуманітарного права та методистів. Посібник покликаний сприяти досягненню однієї з головних цілей міжнародного гуманітарного права – просуванню ідеї та запиту людства щодо обмеження насильства під час війни.
Крім традиційних тем з міжнародного гуманітарного права та методики роботи з ними, посібник містить дилеми, самостійні дослідження, групову взаємодію та аналіз кейсів, постановку запитань і пошук відповідей на складні виклики, пов’язані з ситуаціями, на які поширюються норми міжнародного гуманітарного права; як воно впливає на безпосереднє життя та безпеку людей, які живуть поруч або безпосередньо в зоні тимчасової окупації та/або бойових дій.
Посібник призначений для вчителів закладів середньої освіти, методистів, викладачів і тренерів з міжнародного гуманітарного права.
Маємо надію, що навчально-методичний посібник зацікавить вас та стане орієнтиром в організації й проведенні змістовних та актуальних навчальних занять з міжнародного гуманітарного права.
Ознайомитися з електронною версією навчально-методичного посібника «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право» і завантажити його можна тут:
Ця публікація/візуальний матеріал зроблений завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через USAID Ukraine – USAID Україна. Зміст публікації є виключною відповідальністю УГСПЛ і не обов’язково відображає погляди USAID – Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.
Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:
Facebook | Instagram | Telegram — УГСПЛ пише | Telegram з анонсами подій | Twitter | Youtube | Viber