Публікація

«Правозахисна паспортизація областей». Аналітичний огляд

Аналітичний огляд висвітлює результати річної роботи команди проекту щодо формування та практичного здійснення системи вимірювання індексу реалізації прав людини на місцевому рівні.

Над системою вимінювання працювала група у складі представників Української Гельсінської спілка з прав людини та Секретаріату Уповно- важеного Верховної Ради України з прав людини, на етапі моніторингових місій також залучались експерти з інших організацій громадянського суспільства. Напрацьовані матеріали проекту призначені для використання при оцінюван- ня якості діяльності органів місцевої влади щодо реалізації прав людини.

Із виданням можна ознайомитись за посиланням.

«Правозахисна паспортизація областей»: аналітичний огляд [Науково-практичне видання] / авт.-укл.: д.ю.н. А. Галай, д.ю.н., проф. О.Мартиненко / за заг.редакцією А.Бущенка, В.Лутковської. – Київ: Українська Гельсінська спілка з прав людини, 2016. – 33 с.

© О. А. Мартиненко, А. O. Галай, 2016 © Українська Гельсінська спілка з прав людини, 2016

Видання здійснене за результатами міні-проекту «Правозахисна паспортизація областей», що впроваджується в рамках:
Проекту «Права людини в дії», який виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини (УГСПЛ), завдяки підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Проекту з інституційної розбудови УСГПЛ за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. Проекту «Права людини понад усе», який впроваджується УГСПЛ та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади.
Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID, Посольства Швеції в Україні, Міністерства міжнародних справ Канади або жодного з урядів зазначених вище країн. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: