Поводження з військовополоненими: посібник з міжнародного гуманітарного права
Українська Гельсінська спілка з прав людини у співпраці з Департаментом виконання кримінальних покарань та Пенітенціарною академією України підготували Типову програму навчальної дисципліни «Застосування норм міжнародного гуманітарного права в діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України» та навчальний посібник «Міжнародне гуманітарне право: посібник для працівників Державної кримінально-виконавчої служби України».
Посібник містить основні категорії та положення міжнародного гуманітарного права з фокусом на норми, що регулюють захист військовополонених та поводження з ними, визначають статус персоналу та об’єктів пенітенціарної системи. Матеріал викладено з урахуванням законодавства України, яке забезпечує імплементацію норм міжнародного гуманітарного права щодо поводження з військовополоненими та практики його застосування.
Призначений для курсантів і студентів Пенітенціарної академії України, працівників Державної кримінально-виконавчої служби України, осіб, дотичних до організації та забезпечення утримання військовополонених та реалізації міжнародного гуманітарного права.
Ознайомитися зі змістом матеріалів та завантажити їх можна за посиланнями:
Посібник для працівників Державної кримінально-виконавчої служби України
Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:
Facebook | Instagram | Telegram юридичний | Telegram з анонсами подій | Twitter | Youtube
Це видання стало можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Права людини в дії», який виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.
Погляди та інтерпретації не обов’язково відображають погляди USAID або Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.
У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.