Публікація

Півострів страху: П’ять років несвободи в Криму

Книга написана російською мовою, і назва мовою оригіналу виглядає так «Полуостров страха: Пять лет несвободы в Крыму». Ознайомитися з третім виданням можна тут.

У книзі узагальнені факти і відтворена хронологія захоплення Криму російськими військовими і спецслужбами, а також проаналізовані основні тенденції в сфері порушень прав людини на півострові за п’ять років окупації у період з лютого 2014 по квітень 2019 року.

Публікація розрахована на представників правозахисних організацій, громадських активістів, журналістів, представників дипломатичних місій, державних органів влади, навчальних і дослідницьких установ.

Авторський колектив:

Ольга Скрипник (Кримська правозахисна група),

Сергій Заєць (Регіональний центр прав людини),

Олександра Матвійчук (Центр громадянських свобод),

Тетяна Печончик (ZMINA, Центр прав людини),

Дар’я Свиридова (Українська Гельсінська спілка з прав людини).

Над окремими розділами книги працювали Ірина Сєдова, Володимир Чекригін і Олександр Сєдов (Кримська правозахисна група).

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Позасудові страти та насильницькі зникнення полонених військовослужбовців. До МКС передали інформаційне повідомлення щодо вчинення РФ воєнних злочинів під час боїв за Іловайськ та Дебальцеве

Чергове інформаційне повідомлення спільно готували УГСПЛ та прокурори Департаменту нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів,...

06 Грудня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: