
Фільтраційні табори окупантів: через що проходять українці
Російська армія разом із підконтрольними їй бойовиками так званих «ДНР» і «ЛНР» вибудовують на окупованих...
24 Травня 2022
У цьому звіті проаналізовано міжнародні документи, національне законодавство щодо забезпечення права на мирне зібрання, а також повноваження та обов’язки поліції та органів місцевого самоврядування щодо взаємодії з організаторами мирних зібрань з метою їх безпечного проведення. Розглянуто ключові проблеми у комунікації між організаторами мирних зібрань на тему ЛГБТКІ+ і владою, а також ЗМІ. Даний документ також містить результати моніторингу процесу комунікації між згаданими зацікавленими сторонами у 6 містах України (Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Ужгород, Чернівці, Харків).
Повне пілотне дослідження УГСПЛ знаходиться за посиланням
Матеріал підготовлений Українською Гельсінською спілкою з прав людини, Асоціацією УМДПЛ, ГО «Правозахисна ініціатива» і ГО «Інсайт» за підтримки Freedom House в Україні. Доповідь розрахована на представників органів місцевого самоврядування, поліції, посольств, міжнародних та міжурядових організацій, журналістів, правозахисників і громадських активістів.
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
Російська армія разом із підконтрольними їй бойовиками так званих «ДНР» і «ЛНР» вибудовують на окупованих...
24 Травня 2022
УГСПЛ звернулась до освітян та освятнок, з якими співпрацює у кампанії з поширення знань з міжнародного...
20 Травня 2022
Постановою Кабінету Міністрів України від 3 травня 2022 року № 531 «Деякі питання призначення та...
20 Травня 2022
Глобальна ініціатива “Розірвати коло безкарності за воєнні злочини Росії” (стисла назва “Трибунал для Путіна”) презентували результати...
19 Травня 2022