Публікація

Пілотне дослідження УГСПЛ: «Безпека мирних зібрань на тему ЛГБТКІ+: проблеми комунікації між організаторами, поліцією та органами місцевого самоврядування»

У цьому звіті проаналізовано міжнародні документи, національне законодавство щодо забезпечення права на мирне зібрання, а також повноваження та обов’язки поліції та органів місцевого самоврядування щодо взаємодії з організаторами мирних зібрань з метою їх безпечного проведення. Розглянуто ключові проблеми у комунікації між організаторами мирних зібрань на тему ЛГБТКІ+ і владою, а також ЗМІ. Даний документ також містить результати моніторингу процесу комунікації між згаданими зацікавленими сторонами у 6 містах України (Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Ужгород, Чернівці, Харків).

 

Повне пілотне дослідження УГСПЛ знаходиться за посиланням

Матеріал підготовлений Українською Гельсінською спілкою з прав людини, Асоціацією УМДПЛ, ГО «Правозахисна ініціатива» і ГО «Інсайт» за підтримки Freedom House в Україні. Доповідь розрахована на представників органів місцевого самоврядування, поліції, посольств, міжнародних та міжурядових організацій, журналістів, правозахисників і громадських активістів.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Олександр Павліченко: “Указ т.зв. “ДНР” про про виявлення та передачу безхазяйного майна у муніципальну власність може бути способом шантажувати можливістю відібрати житло”

28 квітня 2021 року окупаційна влада так званої «Донецької Народної Республіки» затвердила указ про виявлення...

30 Квітня 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: