Публікація

Найцікавіша інформація про права людини за червень 2016 року

Дайджест УГСПЛ № 7(19) за червень 2016 р., програма USAID «Права людини в дії».

Пропонуємо Вашій увазі дайджест № 7(19) Української Гельсінської спілки з прав людини за червень 2016 р., який видано в рамках програми USAID «Права людини в дії».

Нагадаємо, що дайджест також розсилається раз на місяць електронною поштою з метою інформування про діяльність УГСПЛ, а також актуальні події в країні в сфері прав людини. Якщо ви зацікавлені його отримувати по електронній пошті, будь-ласка, заповніть цю коротку форму (її заповнення займає менше 1 хвилини!).

Ознайомитись з дайджестом № 7(19) українською мовою можна ТУТ.

Англійська версія доступна ТУТ.

—————————————-

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: