Публікація

На межі виживання: знищення довкілля під час збройного конфлікту на сході України

На межі виживання: знищення довкілля під час збройного конфлікту на сході України/ А. Б. Блага, І. В. Загороднюк, Т. Р. Короткий, О. А. Мартиненко, М. О. Медвєдєва, В. В. Пархоменко; за заг. редакцією А. П. Бущенка / Українська Гельсінська спілка з прав людини — К.:, КИТ, 2017. — 88 с. з іл.

ISBN 978-966-2279-66-5

Зроблено комплексний аналіз стану природного середовища в умовах збройного конфлікту на сході України. Охарактеризовані міжнародно-правові зобов’язання держав щодо захисту довкілля у період збройного конфлікту. Розглянуто особливості притягнення до відповідальності за екологічну шкоду, заподіяну під час війни. На основі дослідження відкритих джерел та експертами УГСПЛ моніторингового візиту визначено стан та окреслено проблемні питання захисту довкілля на сході України.

Ознайомитись зі звітом можна за посиланням.

Публікація підготовлена та видана за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади в рамках проекту «Права людини понад усе», який впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини. Погляди та інтерпретації, викладені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди Міністерства міжнародних справ Канади або Уряду Канади. За зміст публікації відповідають виключно автори та УГСПЛ.

УДК 349.6+341.3

ББК 67.54

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: