Публікація

Моніторинговий звіт “Проблеми насильства за ознакою статі в зоні конфлікту” за результатами моніторингового візиту правозахисників в зону АТО

Ми пропонуємо до вашої уваги моніторинговий звіт за тематикою “Проблеми насильства за ознакою статі в зоні конфлікту”. Моніторинговий візит здійснено спільно з «Інформаційно-консультативним жіночим центром» влітку 2015 року для того, щоб зібрати дані щодо ґендерно-обумовленого насильства в зоні конфлікту та у пост-конфліктний період для узагальнення, надання рекомендацій відповідним структурам та захисту потерпілих. Також, інформацію щодо випадків порушення прав людини передано юристам УГСПЛ для підготовки та подання скарг до Європейського суду з прав людини.

Візит здійснено в рамках проекту USAID «Права людини в дії», який виконується УГСПЛ.

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Пілотне дослідження УГСПЛ: «Безпека мирних зібрань на тему ЛГБТКІ+: проблеми комунікації між організаторами, поліцією та органами місцевого самоврядування»

У цьому звіті проаналізовано міжнародні документи, національне законодавство щодо забезпечення права на мирне зібрання, а...

19 Лютого 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: