Публікація

Міжнародне гуманітарне право. Посібник для юриста

Міжнародне гуманітарне право. Посібник для юриста

[М.М. Гнатовський, Т.Р. Короткий, А.О. Кориневич, В.М. Лисик, О.Р. Поєдинок, Н.В. Хендель]; за ред. Т.Р. Короткого – Київ-Одеса : Українська гельсінська спілка з прав людини, Фенікс, 2016. – 2017. – 145с.

Посібник доступний за посиланням на сайті

У посібнику викладено основні категорії, принципи та норми міжнародного гуманітарного права, необхідні для підготовки співробітників правоохоронних органів та військових з відповідними методичними рекомендаціями та матеріалами. Посібник містить інформаційні матеріали з міжнародного гуманітарного права з посиланнями на нормативні акти, літературу та Інтернет-ресурси. Для використання при підготовки з міжнародного гуманітарного права співробітників правоохоронних органів та юристів.

© Кол. авт., 2017

© Українська Гельсінська спілка з прав людини, 2017

Публікація підготовлена та видана в рамках ініціатив, які виконувались Українською Гельсінською спілкою з прав людинипрограми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії» та проекту «Права людини понад усе» за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади.
Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID або Уряду СШАа також Міністерства міжнародних справ Канади або Уряду Канади. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: