Публікація

Інтернет-версія збірки “Стратегічні судові справи, які змінюють Україну”

У виданні зібрано 20 стратегічних судових справ, які підіймають питання системного порушення прав людини, що можуть бути спричиненні недоліками законодавчого характеру, так і вадами адміністративної або судової практики.

Ці справи так чи інакше вплинули на ситуацію з правами людини. Деякі з них привели до змін законодавства, інші, навпаки, запобігли практиці порушення законодавства або міжнародних договорів. Деякі втілилися у певних реформах, інші очікують на своє втілення.

Метою публікації є поширення інформації про стратегічні судові справи як один з ефективних інструментів правозахисту.

Видання здійснене в рамках проекту «Створення платформи стратегічного судового захисту в Україні», який Українська Гельсінська спілка з прав людини реалізує спільно з Центром інформації про права людини за підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Програми розвитку ООН України.

PDF-версія збірки “Стратегічні судові справи, які змінюють Україну”.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ надіслала до Конституційного Суду України правову позицію щодо питання дострокового звільнення від довічного позбавлення волі

11 січня 2019 року УГСПЛ надіслала до Конституційного Суду України правову позицію (amicus curiae) щодо питання відповідності механізму...

17 Січня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: