Публікація

Дослідження УГСПЛ: «Дії правоохоронних органів у випадках атак на ЛГБТКІ-активістів під час публічних заходів та у ситуаціях злочинів на ґрунті ненависті за ознакою СОҐІ. (Рекомендації)

Метою цієї експертної розробки було напрацювання конкретних рекомендацій та алгоритмів практичної діяльності правоохоронних органів, надання робочих інструментів організації діяльності правоохоронних органів та її оцінювання громадськістю, власним керівництвом та наглядовими структурами.

Дослідження знаходиться за посиланням.

Видання орієнтоване на:

– правоохоронні органи (Національну поліцію України та Міністерство внутрішніх справ України);

– представників ЛГБТКІ-спільноти, активістів і членів громадських організацій, які займаються захистом їх прав, протидією дискримінації,

– активістів і членів громадських організацій, які зацікавлені у використанні дієвих форм і інструментів просвітницької та контрольної діяльності.

Дослідження проведене із застосуванням методології, розробленої в рамках проекту «Протидія радикалізму і популізму, захист прав ЛГБТКІ спільноти, організацій та ініціативних груп, що працюють в сфері захисту прав ЛГБТКІ і протидії дискримінації, засобами освітніх та адвокаційних заходів».

АВТОРИ ПУБЛІКАЦІЇ: Андрій Галай, координатор Місцевого індексу прав людини УГСПЛ; Євген Крапивін, керівник експертно-аналітичного напряму Асоціації УМДПЛ. Максим Петров, упорядник видання.

Подяка: Авторський колектив висловлює щиру подяку громадській організації «ТОЧКА ОПОРИ ЮА» за участь у розробці освітніх продуктів та інструментів на основі напрацьованих рекомендацій, а також їх адвокатування. Також висловлюємо щиру подяку правозахисному ЛГБТ Центру «Наш світ» за надану інформацію щодо порушень прав і свобод людини для представників ЛГБТКІ-спільноти та активістів, яка була використана для розробки даних рекомендацій.

Концептуально схвалено та рекомендовано до оприлюднення Експертною групою з питань здоров’я й прав геїв та інших ЧСЧ в Україні (ЕГЗП-Україна, fb.com/groups/EGHR.Ukraine; рішення від 12 квітня 2019 року, протокол засідання № 22/60; відповідальний національний експерт — Святослав Шеремет)

Дослідження здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Е-лікарняні: крок вперед?

З 1 жовтня 2021 року оформлення усіх лікарняних в Україні має відбуватися в електронній формі...

01 Жовтня 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: