Публікація

Дослідження Центру Документування УГСПЛ «Вплив збройного конфлікту на Сході України на працівниць комерційного сексу»

Дослідження було опрацьоване Центром Документування УГСПЛ разом з БО «Легалайф-Україна».

Дослідження доступне за посиланням

Вплив збройного конфлікту на Сході України на працівниць комерційного сексу / Юля Павлік, Олексій Плотніков / ГО «Українська Гельсінська спілка з прав людини», ГО «Десяте квітня», БО «ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА». – Київ, 2019. – 36 с. Загальна редакція: Олексій Біда.

Один із найдавніших видів діяльності – проституція або секс-робота, як переважно йменується зараз це явище прибічниками легалізації та/або декриміналізації – визначається як акт участі в сексуальній активності заради оплати. Багато людей мають моральні заперечення щодо секс-роботи, багато країн у всьому світі забороняють проституцію, суспільства піддають таку діяльність осуду, стигматизують людей, що задіяні в цій сфері. Але об’єктивно секс-робота існувала, існує і буде існувати, незважаючи на заборони та статус законності, одними із причин існування завжди будуть бідність або складні та непередбачувані ситуації, наявність попиту та зацікавленість в такій роботі. Водночас працівники та працівниці сфери секс-послуг переважно залишаються соціально вразливою та незахищеною категорією, яка потребує уваги.

Центр Документування ініціював дослідження, що мало на меті з’ясувати вплив збройного конфлікту на Сході України на працівниць сфери секс-послуг.

Це дослідження стало можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID або Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Вебінар «Актуальні теми новітньої історії України: як викладати окремі питання щодо збройної агресії РФ на Сході України?»

УГСПЛ запрошує викладачів і методистів Інститутів післядипломної педагогічної освіти та методичних кабінетів відділів освіти, вчителів...

04 Червня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: