Базове дослідження із застосування правосуддя перехідного періоду в Україні
У колективній монографії, підготовленій науковцями, юристами-практиками й експертами неурядових організацій, вперше докладно розкрито зміст, основні елементи та механізми реалізації правосуддя перехідного періоду, яке розглянуто в контексті одночасної трансформації українського суспільства від авторитарного минулого до демократичної сучасності та від умов військового конфлікту до постконфліктного стану.
Проаналізовано досвід запровадження моделей правосуддя перехідного періоду в інших країнах. Зроблено акцент на не- можливості простого запозичення будь-якої моделі перехідного правосуддя через відмінність соціально-культурних особливостей кожної з країн, де ці моделі застосовувалися. Розраховано на депутатський корпус, працівників державного сектора, які працюють у сферах кримінальної юстиції, правоохоронної діяльності, культури та соціального забезпечення; представників міжнародних і неурядових організацій. Колектив авторів висловлює подяку Олексію Задоєнку, Олені Пазюк та Світлані Рибалко, без сприяння і допомоги яких підготовка монографії була б неможливою.
Реферативний огляд англійською
Додаток. С.В. Куліцька – «Погляд на правосуддя перехідного періоду в країнах Латинської Америки крізь призму практики Міжамериканської комісії з прав людини (МАКПЛ) та Міжамериканського суду з прав людини (МАСПЛ)»