Публікація

Аналітичний огляд від УГСПЛ: «Надання соціальних послуг мешканцям громад, що постраждали внаслідок збройного конфлікту та внутрішньо переміщеним особам»

Надання соціальних послуг мешканцям громад, що постраждали внаслідок збройного конфлікту та внутрішньо переміщеним особам [Аналітичний огляд за результатами моніторингу] / проф. А. Галай, Б. Мойса, Л. Фурсова. – Київ: Українська Гельсінська спілка з прав людини, 2019. – 30 с.

Публікація демонструє результати моніторингу дотримання права на гідний рівень життя та забезпечення соціальних послуг на місцевому рівні у семи населених пунктах, що мають особливі напрями діяльності у зв’язку зі збройним конфліктом на Сході України. Чотири з них безпосередньо постраждали внаслідок обстрілів.

Крім того, моніторингу підлягали три населені пункти, місцеве самоврядування яких змушене суттєво посилити напрями підтримки внутрішньо-переміщених осіб та інших постраждалих внаслідок збройного конфлікту категорій.

Моніторинги проводилися за інноваційним інструментом Української Гельсінської спілки з прав людини «Місцевий індекс прав людини». В огляд також включені матеріали Центру стратегічних справ та громадських приймалень УГСПЛ щодо викликів правам людини постраждалих внаслідок збройного конфлікту та внутрішньо переміщених осіб.

Аналітичний огляд УГСПЛ можна прочитати за посиланням

Моніторингові місії та підготовка цього огляду здійснювались в межах проекту «Посилення захисту прав людини та основоположних свобод внутрішньо переміщених осіб та постраждалого внаслідок конфлікту на Сході України населення». Моніторинг та видання цього огляду стало можливим за сприяння Норвезької ради у справах біженців (NRC) за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідає лише Українська Гельсінська спілка з прав людини, та вона жодною мірою не відображає офіційну точку зору Норвезької ради у справах біженців та Європейського Союзу

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: