
«Танк їздить, знає, що немає військових, і стріляє прямо по будинках» – Рубіжне
Я – Куценко Кирило з міста Рубіжне Луганської області. Приїхав понад два місяці тому до...
08 Серпня 2022
Матеріал підготовлений Українською Гельсінською спілкою з прав людини, Центром прав людини ZMINA і Truth Hounds за підтримки Freedom House в Україні. Доповідь розрахована на представників органів державної влади, міжнародних та міжурядових організацій, журналістів, правозахисників і громадських активістів.
У цій доповіді проаналізовано міжнародні документи, національне законодавство та умови, в яких відбувається правозахисна та громадська діяльність окремих осіб і організацій на підконтрольній уряду території України впродовж 2019 року.
Розглянуто ключові проблеми, з якими стикаються правозахисники та громадські активісти, наведено окремі випадки переслідувань правозахисників та громадських активістів, зокрема, кримінального, цивільного та адміністративного переслідування, погроз, випадків фізичного насильства (включаючи вбивства, побиття і пошкодження майна), стеження і дискредитаційних кампаній.
Аналітична доповідь доступна за посиланням
Становище правозахисників та громадських активістів в Україні у 2019 році: аналітична доповідь / М. Лаврінок, В. Ліхачов; ред. Т. Печончик; Українська Гельсінська спілка з прав людини, ZMINA, Truth Hounds. – Київ, 2020. – 88 с.
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
Я – Куценко Кирило з міста Рубіжне Луганської області. Приїхав понад два місяці тому до...
08 Серпня 2022
Не треба бути слідчими, щоб допомогти покарати винних. Злочини російських окупантів документують правозахисники, яким стануть...
08 Серпня 2022
Правозахисники УГСПЛ занепокоєні погіршенням психологічного здоров’я переселенців та біженців. Психологи кажуть, що рівень стреса, який...
08 Серпня 2022
Олена (ім’я змінено з міркувань безпеки) втекла від війни поїздом до Хмельницького. Окрім ВІЛ-позитивного статусу,...
08 Серпня 2022