
Невирішене питання десятиріччя
Чи є рабство в Україні? Це щось з розряду дикунства. Такого просто не може бути,...
14 Січня 2021
Матеріал підготовлений Українською Гельсінською спілкою з прав людини, Центром прав людини ZMINA і Truth Hounds за підтримки Freedom House в Україні. Доповідь розрахована на представників органів державної влади, міжнародних та міжурядових організацій, журналістів, правозахисників і громадських активістів.
У цій доповіді проаналізовано міжнародні документи, національне законодавство та умови, в яких відбувається правозахисна та громадська діяльність окремих осіб і організацій на підконтрольній уряду території України впродовж 2019 року.
Розглянуто ключові проблеми, з якими стикаються правозахисники та громадські активісти, наведено окремі випадки переслідувань правозахисників та громадських активістів, зокрема, кримінального, цивільного та адміністративного переслідування, погроз, випадків фізичного насильства (включаючи вбивства, побиття і пошкодження майна), стеження і дискредитаційних кампаній.
Аналітична доповідь доступна за посиланням
Становище правозахисників та громадських активістів в Україні у 2019 році: аналітична доповідь / М. Лаврінок, В. Ліхачов; ред. Т. Печончик; Українська Гельсінська спілка з прав людини, ZMINA, Truth Hounds. – Київ, 2020. – 88 с.
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
Чи є рабство в Україні? Це щось з розряду дикунства. Такого просто не може бути,...
14 Січня 2021
До мілітаризації освітнього простору у Криму та знищення української ідентичності кримських дітей причетні щонайменше 12...
14 Січня 2021
14 січня 2021 року ЄСПЛ опублікував рішення по справі Ukraine v. Russia (re Crimea) (no. 20958/14). Суд розглянув питання щодо...
14 Січня 2021
14 січня об 11:00 відбудеться презентація результатів дослідження щодо осіб, які беруть участь у мілітаризації...
12 Січня 2021