Публікація

Працівники офісу

Олександр Павліченко, виконавчий директор УГСПЛ. Працював асистентом кафедри української та російської мов і методики викладання їх як іноземних філологічного факультету Київського Державного Університету імені Тараса Шевченка. Був заступником декана філологічного факультету по роботі з іноземними студентами. Пізніше працював в Міністерстві закордонних справ України у відділі інформації.

Впродовж 10 років був керівником дипломатичної установи – Бюро інформації Ради Європи в Україні. 15 років здійснював координацію та управління проектами Ради Європи в Україні. Був виконавчим директором «Української фундації правової допомоги» – організації, яка створювала стандарти надання безоплатної правової допомоги в Україні.  Укладач та співавтор низки видань з питань прецедентної практики Європейського суду з прав людини, посібників з питань інформаційного права, зокрема, доступу до публічної  інформації, видань з питання надання безоплатної правової допомоги.

З грудня 2013 працює в Харківській правозахисній групі. З листопада 2017 – виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини.

Максим Щербатюк,  програмний директор УГСПЛ. Народився 18 липня 1980 року. Освіта вища, Тернопільська академія народного господарства. В УГСПЛ з квітня 2006 року. Контакти: (044) 485-17-92

Основні обов’язки: поточний моніторинг діяльності за проектами і оцінка виконання, участь у розробці нових програм, визначення потреби в конкретних програмах, координація підготовки доповідей для донорів, координація роботи керівників програм; виявлення ризиків для програм і способів їх подолання.

Михайло Тарахкало – директор Центру стратегічних справ УГСПЛ. Народився в 11 лютого 1987 року. Освіта вища, Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого, м. Харків. Магістр права, адвокат. В УГСПЛ з 2012 року. Контакти: (044) 485-17-92

Основні обов’язки: контроль над стратегічними судовими справами , контакти з громадськими приймальнями, юристами та іншими зацікавленими сторонами; визначення стратегічних напрямків роботи та керівництво роботою відділу стратегічного захисту, виявлення та аналіз структурних юридичних проблем, що вимагають правового втручання, розробка стратегічних інформаційно-адвокаційніх кампаній, контроль над стратегічними судовими справами, ведення найбільш складних стратегічних справ.

Олег Левицький, керівник громадської приймальні УГСПЛ, адвокат. Народився в 21 квітня 1969 року. Освіта вища, Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка. В УГСПЛ з 2008 року. Контакти: (044) 485-17-92, (044) 383 95 19

Основні обов’язки: керівництво громадською приймальнею (ГП) в Центральному офісі, зв’язок з ГП організацій-членів та координація їх роботи, визначення загальних потреб ГП і організація спільної діяльності.

Олег Мартиненкокерівник аналітичного напрямку. Народився 12 листопада 1965 р., освіта вища, Харківський державний університет, в УГСПЛ з 2014. Доктор юридичних наук, професор. Контакти: (044) 485-17-92

Основні обов’язки: стратегічне планування та оперативний контроль над аналітичною діяльністю УГСПЛ, включаючи встановлення фактів і моніторинг, організація правозахисних аналітичних центрів, координація науково -дослідної роботи, аналіз тенденцій і створення емпіричної основи для законодавчих ініціатив, розробка практичної платформи для стажування та волонтерської діяльності.

Тарас Цимбрівський, керівник проектів і програм, керівник Програми USAID “Права людини в дії”.  Освіта вища, Львівський національний університет імені Івана Франка, магістр міжнародного права.
Науковий ступінь – к.ю.н., Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тарас Шевченка. Адвокат, член української асоціації міжнародного права, асоціації правників України. В УГСПЛ з липня 2018 р.
Основні обов’язки: загальний нагляд за імплементацією Програми USAID “Права людини в дії”, стратегічне планування, організаційний менеджмент, розвиток мережі партнерів.

Дар’я Свиридова, юрист, координатор освітніх програм для юристів УГСПЛ. Освіта вища, Одеський державний університет внутрішніх справ, РВНЗ “Кримський гуманітарний університет”. Співпраця з УГСПЛ з 2012 року.

Основні обов’язки: правове представництво, участь в стратегічних справах, розробка та контроль за реалізацією освітніх програм та проектів для юристів, координація роботи тренерів та викладачів, зв’язок з мережею випускників тощо.

Наталя Козаренко, координатор мережі громадських приймалень. Освіта: Одеський інженерно- будівельний інститут, Херсонський педагогічний університет. В УГСПЛ з 2013 року

Основні обов’язки: координація спільної діяльності громадських приймалень, контроль за веденням баз даних, налагодження комунікації з керівництвом УГСПЛ та з іншими ГП, збір інформації.

Анастасія Мартиновська, юрист Центру стратегічних справ УГСПЛ. Закінчила Академію Адвокатури України за спеціальностями право (2013 рік, магістр) та переклад (2012 рік, магістр). В УГСПЛ з квітня 2014 року. Контакти: (044) 383 95 19.

Основні обов’язки: правове представництво, участь в стратегії розвитку в окремих справах , вивчення судової практики міжнародних судових органів і національних судів, підготовка оглядів і аналітичних звітів, участь у контролі над якістю іншої аутсорсингової діяльності юристів, розробка рекомендацій, моніторинг поточних справ, підготовка інформації щодо конкретних справ для публікації.

Олена Сапожнікова, адвокат Центру стратегічних справ УГСПЛ, редактор та аналітик сайту precedent.in.ua. Освіта вища, Київський міжнародний університет. В УГСПЛ з 2009 року.

Контакти: (044) 485-17-92, 063 856 60 22, sapozhnikovaoe@gmail.com.

Ксенія Семьоркіна, координатор моніторингу імплементації Національної стратегії у сфері прав людини, редактор сайту http://hro.org.ua/. Закінчила Національний університет державної податкової служби України. Магістр права.

Контакти: ks.semyorkina@helsinki.org.ua

 

Також в УГСПЛ працюють:

Олександр Садиков – системний адміністратор

Віталій Новіков – web-майстер

Алла Андрусяк – офіс-менеджер

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: