Публікація

Публічне обговорення «Місцевий індекс прав людини: інноваційний інструмент посилення правової спроможності громади»

17December 2018

17 грудня 2018 року Українська Гельсінська спілка з прав людини спільно з Мережею правового розвитку за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» та Програми USAID «Права людини в дії» проведе публічне обговорення «Місцевий індекс прав людини: інноваційний інструмент посилення правової спроможності громади»

Захід має на меті представити Місцевий індекс прав людини (МІПЛ) – унікальний, об’єктивний та ефективний інструмент оцінки реалізації прав людини органами місцевого самоврядування з урахуванням реальних потреб через механізм громадського моніторингу, експертної підтримки та навчання для представників місцевої влади та громадськості.

Протягом 2018 року Українська Гельсінська спілка з прав людини та Мережа правового розвитку провели понад 30 моніторингів у всіх регіонах України. Результати пілотування свідчать, що інструмент МІПЛ може бути ефективно застосовано в усіх населених пунктах, зокрема тих, що розташовані поряд з зоною збройного конфлікту. Він сприяє  кращій реалізації прав людини у всіх типах громад, допомагає співпраці між органами влади та громадськістю.

Під час заходу буде продемонстровано методологію, інструментарій, результати пілотування МІПЛ та запропоновано перспективи його подальшого застосування.

До участі у заході запрошено представників органів державної влади та місцевого самоврядування, міжнародних та неурядових організацій, програм розвитку місцевого самоврядування та демократії, місцевих громад,  медіа.

Програма заходу

Захід відбудеться 17 грудня 2018 року з 14.00 до 17.00. Початок реєстрації 13:30. Місце проведення: Сіті готель (City Hotel), конференц-зал “Панорама”, вул. Богдана Хмельницького 56-A, Київ, Україна.

Реєстрація триватиме до 12 грудня 2018 року за електронним посиланням: https://goo.gl/forms/1tAx5JNngB5BeEkh2.

Контактна особа: Андрій Галай, координатор проекту “Місцевий індекс прав людини” ([email protected] ; +38 (066) 744 2336).

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: