Публікація

Презентація моніторингового звіту «Перетин адмінмежі з Кримом через КПВВ у березні 2020 року»

24April 2020

Наприкінці минулого року запрацювали оновлені контрольні пункти в’їзду/виїзду на адміністративній межі Херсонської області з тимчасово окупованою територією АР Крим та м. Севастополь. Основна мета їх реконструкції – це максимально комфортний перетин адмінмежі українськими громадянами з Криму та можливість отримання ними адміністративних послуг.

У березні 2020 року фахівці Представництва Президента України в АР Крим спільно з представниками Мінреінтеграції, Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ) та ГО «КримSOS» здійснили моніторингові візити на КПВВ на адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом з метою оцінки функціонування ЦНАП та сервісної зони на КПВВ.

Про те, чи задоволені кримчани умовами перетину адмінмежі з Кримом та роботою сервісних зон на КПВВ говоритимемо під час онлайн-презентації моніторингового звіту «Перетин адмінмежі з Кримом через КПВВ у березні 2020 року».

Під час онлайн-презентації Ви більше дізнаєтеся про таке:

✅  Чи стало зручніше громадянам проходити паспортний і митний контроль в режимній зоні?

✅ Які послуги кримчани можуть отримати у ЦНАПах?

✅ Чи буде розширено перелік адміністративних та інших соціальних послуг для громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території?

✅ Чи буде налагоджено автобусне сполучення між КПВВ та найближчими населеними пунктами Херсонської області?

✅ Рекомендації за підсумками моніторингових візитів.

 

Спікери:

  • Ігор Яременко, заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
  • Таміла Ташева, заступниця Постійного Представника Президента України в АР Крим
  • Віктор Вуйка, юрист УГСПЛ, Програма USAID «Права людини в дії»
  • Олексій Тільненко, голова Херсонського офісу ГО «КримSOS»

 

⏰ Коли: 24 квітня з 11:00 до 11:30

🌏 Де: онлайн-трансляція буде відбуватися на YouTube каналі Українського кризового медіацентру https://cutt.ly/syr0AI1  та Facebook-сторінках Українського кризового медіацентру https://cutt.ly/Iyr0ZHl, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій https://cutt.ly/3yr0NRg, Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим https://cutt.ly/Yyr00Cy,  Української Гельсінської спілки з прав людини https://cutt.ly/Uyr08Cd, ГО «КримСОС» https://cutt.ly/6yr2wDE.

Організатори: Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим у партнерстві з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Українською Гельсінської спілкою з прав людини  та ГО “КРИМСОС”.

 

 

Українська Гельсінська спілка з прав людини впроваджую зазначену діяльність в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна) «Права людини в дії».

У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: